Hakkımızda – Konex Makina
parallax background

Hakkımızda
Konex Makina

HAKLI GURURUMUZ: ÇALIŞAN ONLARCA HATTIMIZ…

ONLARCA MAKİNEDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ100% Müşteri Memnuniyeti

100%

Kaliteli


100%

Sağlam


100%

GüvenliHakkımızda

Konex Makina LTD. Yüksek verimli teknolojik plastik ekstrüzyon makineleri ve yardımcı ekipmanları plastik makine ve mühendislik altyapısında 15 yıllık deneyime sahip üç ortağın gücünü birleştirerek Uluslararası güvenlik, kalite ve üretim standartlarını karşılamak için kurulmuştur. Tüm tasarımlarımız, projelerimiz, yapımlarımız ve devreye alma aşamalarımız ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

En iyi teknolojiler yakından takip edilmekte ve üretim bu teknolojileri kullanarak gerçekleştirilmektedir. Firmamız, ürün kalitesinde mükemmellik elde etek için araştırma ve geliştirme yatırımları yapmaktadır.

Firmamız tarafından sağlanan hizmetler arasında plastik borular ve profillerin imalatı için altyapı projesinin tasarımı, imalatı için gerekli makinelerin imalatı, bu makinelerin devreye alınması, makineleri çalıştıran personelin eğitimi ve üretim imalatı için gerekli makinelerin devreye alınması, makineleri çalıştıran personelin eğitimi ve üretim standartlarının hazırlanması yer almaktadır. Kullandığımız ekipman uluslararası standartlara tam uyum içinde seçilir.


Misyon

Konex Makina; kalite ve hizmette sahip olduğu imajını her geçen gün güçlendirerek, sürekli artan araştırma ve inovasyon çalışmaları ile bilgi ve tecrübesini arttırmakta, bulunduğu sektörün ve ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlamaktadır. Son dönemde ihracata verdiği önemi artırarak her geçen gün daha fazla ülkede hat ve/veya makina kurmuş, sektörde kalite ve hizmet ve inovasyonda öncü olmayı vazife edinmiştir.


Vizyon

Konex Makina; sektördeki yenilikleri ve en son teknolojileri takip ederek, kendini sürekli geliştirerek ve yanileyerek ekip ruhu ile çalışmayı, sahip olduğu yerel değerlerin bilincinde, bilgi birikim ve potansiyelinin farkında olarak yerel ve global pazarda rekabet etmeyi benimsemiştir. Spesifik uygulamalara sunduğu çözümlerle adından söz ettirirken mevcut sistemleri de her geçen gün geliştirerek inovasyonda takip edilen firma noktasına gelmeye başlamıştır.

Konex Makina, konusunda uzman, deneyimli ve disiplinli kadrosu ile kuruluşundan itibaren müşterilerine en kaliteli ürünü ve hizmeti sunmayı kendisine görevi bilmiştir.